MKT Serwis

AUTORYZOWANY SERWIS VOLKSWAGENA

 

Wola Mielecka 592, 39-300 Mielec
T: 17 583 05 50

pn-pt   | od 07:00 do 19:00
sobota | od 07:00 do 14:00

O Nas

Oferujemy wysokiej jakości usługi serwisowe w oparciu o autoryzację producenta. W naszym pakiecie znajdziecie Państwo między innymi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oryginalne części zamienne i produkty eksploatacyjne. Przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który przewyższa oczekiwania Klientów. Nasi wykfalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie zawsze pomogą w każdej sytuacji zadbać o Państwa samochód. Gwarantujemy rzetelny serwis i obsługę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym dziale Serwisu!

Oryginalne części

Oryginalne części marki Volkswagen to najlepszy wybór bez dwóch zdań! Zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajność i niezawodność. Akcesoria dostępne w naszej ofercie oraz oryginalne części zapewnią Państwu optymalną funkcjonalność i komfort jazdy oraz bezproblemową mobilność. Natomiast korzystne ceny umożliwią wykonanie naprawy dopasowane do Państwa potrzeb.

Serwis

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem marki Volkswagen. Wykonujemy naprawy na najwyższym poziomie. Jakość każdej usługi serwisowej i zadowolenie Klienta to dla nas kwestie priorytetowe. Prace są wykonywane w najwyższym standardzie, nasi doświadczeni specjaliści oraz wykwalifikowana kadra mechaników korzystają z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i naprawczego oraz ze specjalistycznych narzędzi dedykowanych przez producenta. Świadczymy szeroki zakres usług i zachęcamy, aby regularnie weryfikować stan samochodu. Pozwoli to ograniczyć niechciane awarie oraz dodatkowe koszty. Zalecenia serwisowe można sprawdzić w każdej chwili – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Serwisu!

Centrum blacharsko – lakiernicze

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Blacharsko Lakierniczym. Co oznacza, że po naprawie nie tracicie Państwo gwarancji na lakier i perforacje nadwozia. Powierzając nam swój pojazd mają Państwo pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona z zachowaniem odpowiedniej technologii i sztuki blacharsko-lakierniczej. Proponujemy Państwu naprawę połączoną z kompleksową likwidacją szkody bez konieczności odwiedzania Zakładu Ubezpieczeń. W naszej siedzibie, w komfortowych warunkach i z fachową pomocą naszych specjalistów zgłosicie Państwo szkodę komunikacyjną i dopełnicie wszelkich formalności związanych z jej likwidacją. Na wszystkie usługi udzielamy dwuletniej gwarancji.

Formularz kontaktowy

Witryna zaprojektowana przez profitology.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone 2019®

Ta strona korzysta z ciasteczek oraz gromadzonych danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 „RODO”, zwane także „GDPR” z dnia 27 kwietnia 2016 r., aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Ochrona danych osobowych